Ostatnia aktualizacja:

Marihuana a okres – kontrowersyjny produkt na bóle menstruacyjne

Samuel

Każda kobieta inaczej znosi menstruację. Niektóre mogą uważać się za prawdziwe szczęściary i przechodzą ją bezboleśnie. Inne natomiast cierpią okrutne katusze. Ta druga grupa kobiet byłaby w stanie zrobić dosłownie wszystko, by tylko ból minął. I szukają naprawdę różnych metod na radzenie sobie z tym problemem.

Na pomoc - medyczna marihuana

Medyczna marihuana to ciągle bardzo kontrowersyjny temat, zwłaszcza, choć nie tylko, w Polsce. Jednak istnieją kraje, które pozwalają na stosowanie marihuany w celach medycznych. Z powodzeniem stosują ją też kobiety, które cierpią z powodu bardzo bolesnych menstruacji. Właściwości rozkurczowe i przeciwbólowe medycznej marihuany są w takich przypadkach naprawdę nieocenione.

A co w Polsce?

W Polsce nie można jeszcze stosować medycznej marihuany. Można za to robić coś innego. Kupowanie i kolekcjonowanie nasion marihuany jest jak najbardziej możliwe. A co najważniejsze - jest zupełnie legalne. Można je nabyć w sklepach internetowych. Sprzedawane są w celach kolekcjonerskich i na sztuki, nie ma możliwości kupowania ich w hurtowych ilościach, na przykład na kilogramy.

nasiona marihuany