Ostatnia aktualizacja:

Purple Maroc – odmiana idealna dla każdego

Samuel

Kolekcjonowanie nasion marihuany – świetne hobby dwudziestego pierwszego wieku

Okazuje się, że wraz z nadchodzącymi innymi czasami zmieniają się nie tylko ludzie, ale także ich zainteresowania. Kiedyś ludzie spędzali większość czasu w domu na przykład na zbieraniu figurek porcelanowych. Obecnie także zbieractwo jest popularne, ale nieco innych rzeczy. Mamy tutaj na myśli oczywiście kolekcjonowanie nasion marihuany. Nasiona marihuany w celach kolekcjonerskich są oczywiście legalne, więc o kwestie prawne w żadnym wypadku nie musimy się obawiać. Warto jednak kolekcjonować nasiona marihuany, które mają jakąś wartość. Wartościową odmianą jak najbardziej jest odmiana o nazwie Purple Maroc. Jest to odmiana niesamowicie szybka. Odpowiada wielu osobom, ponieważ jest przystosowana do krótszego lata jak i także do chłodnego klimatu.

Świetny poziom THC

Poziom THC jak najbardziej jest imponujący. Sięga on bowiem szesnastu punktów procentowych. Jest to wybierana odmiana, która ma niesamowite właściwości terapeutyczne. Radzi sobie wręcz genialnie z chronicznymi bólami, nudnościami, mięśniowymi napięciami czy też z problemami z nastrojem. A jak ze smakiem? Jeśli chodzi o smak to można go określić jako:

  • z jednej strony słodki,
  • z drugiej strony kwaśny.

Ogólnie rzecz biorąc smak słodki z kwaśnym wielu kolekcjonerom w nasionach marihuany bardzo odpowiada. W przypadku odmiany Purple Maroc, to mamy także wyczuwalną nutę kwiatów słodkich. Zapach sam w sobie także jest bardzo intensywny. Jest określany jako słodki oraz jako owocowy.